Monter instalacji wodno-kanalizacyjnych

Wymagania
umiejętność zgrzewania elektrooporowego i doczołowego
doświadczenie przy budowie wodociągów
doświadczenie przy budowie kanalizacji
umiejętność pracy w zespole

Robotnik budowlany

Opis stanowiska
prace ziemne przy sieciach wodno-kanalizacyjnych
układanie kostki brukowej
prace związane z budową dróg
Mile widziane osoby z doświadczeniem lub osoby do przyuczenia.

Oferujemy:
umowę o pracę – pełny etat
praca od poniedziałku do piątku
Praca na terenie Bielska-Białej i okolic.

  Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 33 81-78-943 lub wysłanie CV na adres e-mail wraz z klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez P.P.U.H. "TABUD" S.C. A. Zając, T. Zając, ul. Lipowska 1049, 43-374 Buczkowice, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego oraz kolejnych, przyszłych procesach rekrutacyjnych w P.P.U.H. "TABUD" S.C. A. Zając, T. Zając, ul. Lipowska 1049, 43-374 Buczkowice do dnia 31.12.2021 r.

INŻYNIER BUDOWY - inżynieria środowiska

Wymagania
wykształcenie wyższe w branży sanitarnej
doświadczenie na budowie będzie atutem, ale nie jest niezbędne
samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań, terminowość
znajomość obsługi komputera i programów MS Office, CAD
prawo jazdy kat. B
kosztorysowanie, wyceny

organizacja placu budowy
koordynacja pracy brygadzistów
nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
prowadzenie analizy harmonogramu i postępu wykonywanych robót
zamówienia, zaopatrzenie, dostawy materiałów,

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie
dobre warunki wynagrodzenia

  W przesłanych dokumentach należy umieścić oświadczenie treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.”.

Odpowiemy tylko wybranym kandydatom spełniającym wymagania.

Dane osobowe będą przetwarzane przez P.P.U.H. „TABUD” S.C. A. Zając, T. Zając
w Buczkowicach, kontakt pod adresem do korespondencji: ul. Lipowska 1049, 43-374 Buczkowice,
lub bezpośrednio pod adresem mailowym: tabud@tabud.com.pl